O Firmie

Tempo Finanse Sp. z o.o. oferuje pożyczki gotówkowe dla Klientów indywidualnych z opcją obsługi w miejscu zamieszkania. Firma rozpoczęła swoją działalność pilotażowo w 2004 roku na terenie Wrocławia. Za oficjalny moment rozpoczęcia działalności przyjmowana jest data 01.10.2007, kiedy to firma rozszerzyła działalność na skalę ogólnopolską. Obecnie firma posiada 10 oddziałów. Aktualnie współpracuje z nami ponad 850 osób. Docieramy do mieszkańców ponad 350 miejscowości.

Od 2008 r. współpracujemy z Biurem Informacji Gospodarczej Krajowy Rejestr Długów. Dbamy o to, żeby pożyczki trafiały do wiarygodnych kredytobiorców. Dodajemy do Rejestru także własne informacje o niesolidnych klientach, którzy nie spłacają swoich zobowiązań i potencjalnie mogliby stać się dłużnikami kolejnych wierzycieli. Wymiana informacji o dłużnikach pomaga prowadzić biznes w sposób odpowiedzialny i rzetelny.

Jesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych KPF w Polsce, który jest Związkiem Pracodawców skupiający ponad osiemdziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z wielu sektorów polskiego rynku finansowego i promuje kodeks Zasad Dobrych Praktyk KPF (ZDP). Wskazany kodeks jest zgodny z prawem obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej oraz powszechnie przyjętymi zasadami moralnymi i stanowi wzór zasad postępowania dla przedsiębiorców w kontakcie z Klientami i wszystkimi grupami beneficjentów. Tempo Finanse opiera sposób funkcjonowania w relacjach biznesowych właśnie na tych zasadach, które zostały szczegółowo opisane w pełnym dokumencie zwanym: Zasadami Dobrych Praktyk KPF (ZDP)

Z przyjemnością informujemy, że w wyniku przeprowadzonego audytu etycznego przez KPF uzyskaliśmy Certyfikat w latach: 2014, 2015, 2016, który wskazuje na to, że Tempo Finanse jest w gronie członków KPF w pełni akceptujących zobowiązania wynikające z przyjętych Zasad Dobry Praktyk KPF (ZDP).

Certyfikat KPF 1

Certyfikat KPF 2

Certyfikat KPF 3

Jednocześnie informujemy, że każdy Klient może zwrócić się do Komisji Etyki KPF w sytuacji, kiedy dojdzie do wniosku, że Zasady Dobrych Praktyk KPF (ZDP) zostały złamane.

 

 

UDZIELILIŚMY JUŻ PONAD 200 000 POŻYCZEK

 

Dotychczasowe sukcesy zawdzięczamy wdrożeniu standardów i procedur, związanych zarówno z zarządzaniem ryzykiem kredytowym, monitorowaniem transakcji, jak i w szeroko pojętym bezpieczeństwem.